Over 60 års erfaring fra elbransjen

Om TT Elektro AS

TT Elektro AS er en elektrikerbedrift med bred kompetanse innen service, renovering og nybygg, og mange års erfaring i ryggen.

Vår historie

Vi ble etablert som selvstendig firma i 1987. Før den tid var vi en del av Lommedalen Elektriske AS, som ble etablert i 1958. I dag er vi en moderne bedrift med et solid team av kvalitetsbevisste ansatte. TT Elektro AS er medlem av Norges største elektrikerkjede, Elfag.

Våre Ansatte

Tom Trulsrud

Installatør

  tom@ttelektro.no
   900 39 006

Foto av Harald Næss

Harald Næss

Serviceleder

  harald@ttelektro.no
   905 54 861

Turid

Turid Videng

Regnskap

  turid@ttelektro.no
   67 87 69 00

Espen

Espen Tennstrand Stabekk

Service ingeniør

  espen@ttelektro.no
   482 73 565

Kristoffer

Kristoffer Myrås Løvseth

Montør

  kristoffer@ttelektro.no

   941 70 535

Foto av Hamid Hosseinpoor

Hamid Hosseinpoor

Montør

  hamid@ttelektro.no
   486 07 141

Kim

Zoltan Brindza

Montør

  zoltan@ttelektro.no

   941 46 554

 

Ellef Tobias Funnemark

Montør

  ellef@ttelektro.no

  482 73 565

 

Håkon

Jonas Wigen Vestre

 

 

jonas@ttelektro.no

   911 94 925

Foto av Gard Ola Kristoffersen

Daniel Mlynarczyk

 

  daniel@ttelektro.no

    414 59 001

Mikkel

Mikkel Schøyen

 

   994 98 539

Andrè Rønning

 

   99232410