Over 60 års erfaring fra elbransjen

Om TT Elektro AS

TT Elektro AS er en elektrikerbedrift med bred kompetanse innen service, renovering og nybygg, og mange års erfaring i ryggen.

Vår historie

Vi ble etablert som selvstendig firma i 1987. Før den tid var vi en del av Lommedalen Elektriske AS, som ble etablert i 1958. I dag er vi en moderne bedrift med et solid team av kvalitetsbevisste ansatte. TT Elektro AS er medlem av Norges største elektrikerkjede, Elfag.

Våre Ansatte

Bilde kommer

Tom Trulsrud

Installatør

  tom@ttelektro.no
   900 39 006

Foto av Harald Næss

Harald Næss

Serviceleder

  harald@ttelektro.no
   905 54 861

Bilde kommer

Turid Videng

Regnskap

  turid@ttelektro.no
   67 87 69 00

Bilde kommer

Håkon Ulverud Flekstad

Montør

  hakon@ttelektro.no
   414 12 135

Bilde kommer

Espen Tennstrand Stabekk

Montør

  espen@ttelektro.no
   482 73 565

hans martin

Hans-Martin Stavn

Montør

  hans-martin@ttelektro.no

   976 14 316

Kristoffer

Kristoffer Myrås Løvseth

Montør

  kristoffer@ttelektro.no

   941 70 535

Foto av Hamid Hosseinpoor

Hamid Hosseinpoor

Montør

  hamid@ttelektro.no
   486 07 141

Kim

Kim Løwer

Montør

  kim@ttelektro.no

   452 80 086

Håkon

Håkon Kleven

Lærling

Foto av Gard Ola Kristoffersen

Gard Ola Kristoffersen

Lærling

Bilde kommer

Mikkel Schøyen

Lærling